افتتاح ۴ پروژه گردشگری در استان اصفهان > خبرگزاری طالش آنلاین

دسته بندی: انلاینی

به‌گزارش میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ با حضور در استان اصفهان چهار پروژه گردشگری را افتتاح کرد.

هتل ۳ستاره باران با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در نخستین روز از سفر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به اصفهان افتتاح شد.

این هتل دارای ۴هزار متر زیربناست و عملیات اجرایی آن از سال ۹۵ آغاز شده است. هتل باران دارای ۳۹ اتاق و ۹۲ تخت است و برای ۲۵ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

هتل و مرکز تفریحی خرمشاد با اعتبار ۳۴ میلیارد تومان در ۱۲۷۵۶ متر زیربنا نیز در این سفر افتتاح شد، عملیات اجرایی این پروژه از سال ۹۴ آغاز شد.

این مجموعه دارای ۱۹ اتاق و ۳۸ تخت برای اقامت و اسکان گردشگران است و با افتتاح این پروژه برای ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاده شده است.

سفره‌خانه سنتی بغوزیان که با اعتبار ۱٫۵ میلیارد تومان در ۳۰۳ متر زیربنا ساخته شده است نیز در سفر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به اصفهان افتتاح شد، با افتتاح این مجموعه پذیرایی که عملیات اجرایی آن از سال ۹۶ آغاز شده است برای ۱۵ نفر اشتغال ایجاد شده است.

اقامتگاه کریاس(مجدالعلما) که در زمینی به مساحت ۱۵۵۰ متر با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به بهره‌برداری رسید دارای ۱۷ اتاق و ۴۱ تخت برای گردشگران است، این اقامتگاه با اعتباری بالغ بر ۷٫۵ میلیارد تومان ساخته شده است و برای ۲۰ نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد شده است.